Ürünler

Orasil Silgi Bezi Çiçek...
Available
Ürünler

Orasil Silgi Bezi Çiçek Sepeti 40*40 (1Kg) Silgilik

12,25 ₺
Pamuklu renkli temizlik silme-silgi bezidir. Yaklaşık 40x40 cm Orasil ayrıcalığıyla gönderilir. Ambalaj: Renkli silme-silgi bezleri 1 kg preslenmiş paketlerdedir. Çuval halinde veya palet ile sevk edilir. Nerelerde Kullanılır: Endüstri ve sanayinin genel temizlikte kullanılır. Firesiz boyutlandırılmıştır.
Orasil Silgi Bezi Çiçek...
Available
Ürünler

Orasil Silgi Bezi Çiçek Sepeti 40*40 (10 kg) Silgilik

72,02 ₺
Pamuklu renkli temizlik silme-silgi bezidir. Yaklaşık 40x40 cm cm Orasil ayrıcalığıyla gönderilir. Ambalaj: Renkli silme-silgi bezleri 10 kg preslenmiş paketlerdedir. Çuval halinde veya palet ile sevk edilir. Nerelerde Kullanılır: Endüstri ve sanayinin genel temizlikte kullanılır. Firesiz boyutlandırılmıştır.
Orasil Üstübü Beyaz Naturel...
Available
Ürünler

Orasil Üstübü Beyaz Naturel (1kg)

22,99 ₺
Naturel beyaz geleneksel pamuklu çifte taranmış üstübüdür. Yaklaşık 40x40 cm Orasil ayrıcalığıyla gönderilir. Ambalaj: Üstübü 1 kg preslenmiş paketlerdedir. Paket halinde veya palet ile sevk edilir. Nerelerde Kullanılır: Geleneksel üstübüdür. Yivli, girift (iç içe geçmiş) yüzeyler için çok idealdir.  Endüstri, sanayide genel temizliğe uygundur.
Orasil Üstübü Renkli (1kg)
Available
Ürünler

Orasil Üstübü Renkli (1kg)

12,20 ₺
Renkli üstübü, pamuklu çifte taranmış üstübüdür. Üstübü renkli bezler sıvı tutma özellikleri ile tanınmaktadır. Bu yüzden de genelde oto kaportacılarda, tamirlerde ve atölyelerde kullanılan bir temizleme bezidir. 1 Kg'lık paketlerde olması sayesinde kolayca depolayabilirsiniz.
Orasil Üstübü Renkli (10kg)
Available
Ürünler

Orasil Üstübü Renkli (10kg)

72,36 ₺
Renkli üstübü, pamuklu çifte taranmış üstübüdür. Orasil renkli üstübü temizlenmesi zor olan lekeler ve girintiler için pamuk ipliklerinden oluşturulmuş bezlerdir. Emme özelliği olan bu bezler sıvıyı ve yağı hızlıca emer. Üstübüler genel olarak oto tamir ve oto sanayilerde el ve ortam temizliği için kullanılmaktadır.
Orasil Üstübü Beyaz Naturel...
Available
Ürünler

Orasil Üstübü Beyaz Naturel (10 kg)

118,80 ₺
Naturel beyaz geleneksel pamuklu çifte taranmış üstübüdür. Yaklaşık 40x40 cm Orasil ayrıcalığıyla gönderilir. Ambalaj: Üstübü 10 kg preslenmiş paketlerdedir. Paket halinde veya palet ile sevk edilir. Nerelerde Kullanılır: Geleneksel üstübüdür. Yivli, girift (iç içe geçmiş) yüzeyler için çok idealdir.  Endüstri, sanayide genel temizliğe uygundur.
Orasil Üstübü Beyaz Naturel...
Available
Ürünler

Orasil Üstübü Beyaz Naturel (5kg)

66,05 ₺
Naturel beyaz geleneksel pamuklu çifte taranmış üstübüdür. Yaklaşık 40x40 cm Orasil ayrıcalığıyla gönderilir. Ambalaj: Üstübü 5 kg preslenmiş paketlerdedir. Paket halinde veya palet ile sevk edilir. Nerelerde Kullanılır: Geleneksel üstübüdür. Yivli, girift (iç içe geçmiş) yüzeyler için çok idealdir.  Endüstri, sanayide genel temizliğe uygundur.
Orasil Üstübü Renkli (5kg) Orasil Üstübü Renkli (5kg) 2
Available
Ürünler

Orasil Üstübü Renkli (5kg)

40,23 ₺
Renkli üstübü, pamuklu çifte taranmış üstübüdür. Renkli üstübü yabancı maddelerden arınmış ve yüksek emicilik özelliğine sahip otomotiv boya sektöründe güvenle kullanılabilir bir bezdir. Bu bezlere hemen sahip olma fırsatını kaçırma!
Orasil 50 Cm Nemli Yer ve...
Available
Ürünler

Orasil 50 Cm Nemli Yer ve Yüzey Temizleyici Yedek Mop

5,25 ₺
Nemli moplar, ofis, iş yeri ve ev temizlik ürünlerinin vazgeçilmezlerindendir. 50 Cm Nemli Mop Yedek nemli ve yumuşak dokusuyla tozları kolayca toplayarak temizlik işinizi kolaylaştıracak. Şimdi sipariş verin anında kargo!
Orasil 80 Cm Nemli Yer ve...
Available
Ürünler

Orasil 80 Cm Nemli Yer ve Yüzey Temizleyici Yedek Mop

8,43 ₺
Temizliğiniz için tercih edeceğiniz Orasil 80 Cm Nemli Yedek Mopu aparatınıza kolayca takıp temizliğinizi yapabilirsiniz. İşiniz bittikten sonra temizleyip, kurulayıp daha uzun ömürlü kullanım sağlarsınız. Tüm temizlik malzemeleri için en doğru adres Vizyonshop.com! Hadi hemen şimdi sipariş ver!
Orasil Yer ve Yüzey...
Available
Ürünler

Orasil Yer ve Yüzey Temizleyici Islak Mop Yedek 350 Gr

8,75 ₺
Orasil Islak Mop Yedek 350 Gr suya dayanlıklı zeminler için temizlikte ideal yer temizleyici paspastır. Püskülleri ile daha iyi su çeker ve üstün temizlik sağlar. Hemen bir Islak Mop Yedek siparişi ver!
Orasil Dar Metal Kıskaç Pas...
Available
Ürünler

Orasil Dar Metal Kıskaç Pas Pas Komple Takım

21,71 ₺
Dar Metal Kıskaç Pas Pas Komple Takım kalabalık mekanlar okul, hastane, işyerleri gibi sık kullanılan alanlar için rahat kullanılabilen bir üründür.  Anında kargo fırsatını kaçırma!
Orasil Plastik Çek Çek Yer...
Available
Ürünler

Orasil Plastik Çek Çek Yer Sileceği 40 - 50 Cm

6,40 ₺
Orasil Plastik Çek Çek Yer Sileceği yer ve yüzey temizlemenizde en büyük yardımcınızdır. Islak zeminlerde suyu kolaylıkla çekmenize yardımcı olur.  Temizlik için ihtiyacınız olan gereçleri Vizyonshop'tan sipariş verin anında kargolansın!
Orasil İnce Uçlu Dar Yersil...
Available
Ürünler

Orasil İnce Uçlu Dar Yersil 40-50 Cm

5,32 ₺
Orasil İnce Dar Yer Sileceği ıslak zeminleri temizlemenizde en büyük yardımcınızdır.  Temizlik için ihtiyacınız olan gereçleri Vizyonshop'tan sipariş verin anında kargolansın!
Toplam 23 üründen 1-23 arası gösteriliyor