Ürün

Orasil İnce Uçlu Dar Yersil...
Available
Ürün

Orasil İnce Uçlu Dar Yersil 40-50 Cm

23,99 ₺
Orasil İnce Dar Yer Sileceği ıslak zeminleri temizlemenizde en büyük yardımcınızdır. Parke ve seramik zeminler için kullanıma uygundur. Temizlik için ihtiyacınız olan gereçleri Vizyonshop'tan sipariş verin anında kargolansın!
Orasil Silgi Bezi · Silme...
Available
Ürün

Orasil Silgi Bezi · Silme İçin Penye Parça Bez · Çiçek Sepeti 40 X 40 (1 KG)

Orasil
15,70 ₺
Orasil Çiçek Sepeti 1 kiloluk, farklı renklerin karışımı pamuklu bez penye parça bezdir. Renkli bezler temizlik bezi, silme bezi ve silgi bezi olarak kullanılır. Yaklaşık 40x40 cm Orasil ayrıcalığıyla gönderilir. Yaklaşık 40x40 cm olarak boyutlandırılıp 5 kg halinde paketlenmiştir. Orasil ayrıcalığıyla en hızlı şekilde gönderilir.
Orasil Gri Sap 50 Cm Nemli...
Available
Ürün

Orasil Gri Sap 50 Cm Nemli Mop Komple Takım

99,99 ₺
Orasil Nemli Mop Gri Sap uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Orasil Nemli Mop Gri Sap'ı hemen satın alın!
Orasil Silgi Bezi: Süper...
Available
Ürün

Orasil Silgi Bezi: Süper Emici Beyaz Bez 40*40 ( 1 Kg)

32,21 ₺
Orasil Silgi Bezi: Süper Emici Beyaz Dokuma Bez istiflenebilir ve raf düzenine uygun, preslenmiş, şeffaf paketlerde sunulmaktadır. Orasil Silgi Bezi: Süper Emici Beyaz Dokuma Bez'i hemen satın almak için tıklayınız!
Orasil Kırmızı Sap 50 Cm...
Available
Ürün

Orasil Kırmızı Sap 50 Cm Nemli Mop Komple Takım

72,00 ₺
Orasil Kırmızı Sap 50 Cm  uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Orasil Kırmızı Sap 50 Cm  ile temizliğiniz daha kolay! Şimdi hemen sipariş verin!
Orasil Kırmızı Sap 60 Cm...
Available
Ürün

Orasil Kırmızı Sap 60 Cm Nemli Mop Komple Takım

83,99 ₺
Orasil Kırmızı Sap 60 Cm uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Orasil Kırmızı Sap 60 Cm ile temizliğiniz daha kolay! Şimdi hemen sipariş verin!
Orasil Gri Sap 60 Cm Nemli...
Available
Ürün

Orasil Gri Sap 60 Cm Nemli Mop Komple Takım

99,99 ₺
Orasil Gri Sap 60 Cm uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Orasil Gri Sap 60 Cm ile temizliğiniz daha kolay! Şimdi hemen sipariş verin!
Orasil Gri Sap 80 Cm Nemli...
Available
Ürün

Orasil Gri Sap 80 Cm Nemli Mop Komple Takım

119,99 ₺
Orasil Gri Sap 80 Cm uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Orasil Gri Sap 80 Cm ile temizliğiniz daha kolay! Şimdi hemen sipariş verin!
Orasil Kırmızı Sap 80 Cm...
Available
Ürün

Orasil Kırmızı Sap 80 Cm Nemli Mop Komple Takım

103,99 ₺
Orasil Kırmızı Sap 80 Cm uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Orasil Kırmızı Sap 80 Cm ile temizliğiniz daha kolay! Şimdi hemen sipariş verin!
Orasil Plastik Çek Çek Yer...
Available
Ürün

Orasil Plastik Çek Çek Yer Sileceği 40 - 50 Cm

29,99 ₺
Orasil Plastik Çek Çek Yer Sileceği uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Orasil Plastik Çek Çek Yer Sileceği ile temizliğiniz daha kolay! Şimdi hemen sipariş verin!
Orasil Büyük Metal Kıskaç...
Available
Ürün

Orasil Büyük Metal Kıskaç Pas Pas Komple Takım

103,99 ₺
Orasil Büyük Metal Kıskaç Pas Pas Komple Takım kolay ve rahat temizlik için idealdir. Pratik kullanım ve kalıcı temizlik için Orasil Büyük Metal Kıskaç Pas Pas Komple Takım'dan hemen sipariş verin!
Orasil Islak Takımı Mop...
Available
Ürün

Orasil Islak Takımı Mop 350 Gr

89,99 ₺
Orasil Islak Moptan ergonomik tutuşu ile yer kaplamaz bir yapıya sahiptir. Kolay temizlik yapabileceğiniz Orasil Islak Moptan hemen sipariş verin!
Orasil Yer ve Yüzey...
Available
Ürün

Orasil Yer ve Yüzey Temizleyici Islak Mop Yedek 350 Gr

39,99 ₺
Orasil Islak Mop Yedek 350 Gr suya dayanıklı zeminler için temizlikte ideal yer temizleyici paspastır. Püskülleri ile daha iyi su çeker ve üstün temizlik sağlar. Hemen bir Islak Mop Yedek siparişi ver!
Orasil 80 Cm Nemli Yer ve...
Available
Ürün

Orasil 80 Cm Nemli Yer ve Yüzey Temizleyici Yedek Mop

35,99 ₺
Temizliğiniz için tercih edeceğiniz Orasil 80 Cm Nemli Yedek Mopu aparatınıza kolayca takıp temizliğinizi yapabilirsiniz. İşiniz bittikten sonra temizleyip, kurulayıp daha uzun ömürlü kullanım sağlarsınız. Hadi hemen şimdi sipariş ver!
Orasil 50 Cm Nemli Yer ve...
Available
Ürün

Orasil 50 Cm Nemli Yer ve Yüzey Temizleyici Yedek Mop

23,99 ₺
Nemli moplar, ofis, iş yeri ve ev temizlik ürünlerinin vazgeçilmezlerindendir. 50 Cm Nemli Mop Yedek nemli ve yumuşak dokusuyla tozları kolayca toplayarak temizlik işinizi kolaylaştıracak. Şimdi sipariş verin anında kargo!
Orasil 60 Cm Nemli Yer ve...
Available
Ürün

Orasil 60 Cm Nemli Yer ve Yüzey Temizleyici Yedek Mop

23,99 ₺
Nemli moplar, ofis, iş yeri ve ev temizlik ürünlerinin vazgeçilmezlerindendir. Orasil 60 Cm Nemli Yer nemli ve yumuşak dokusuyla tozları kolayca toplayarak temizlik işinizi kolaylaştıracak. Şimdi sipariş verin anında kargo!
Orasil Silgi Bezi: Süper...
Available
Ürün

Orasil Silgi Bezi: Süper Emici Beyaz Bez 40*40 ( 5 Kg)

104,20 ₺
Orasil Silgi Bezi: Süper Emici Beyaz Dokuma Silme-Silgi Bezi İstiflenebilir ve raf düzenine uygun, preslenmiş, şeffaf paketlerde sunulmaktadır. Orasil Süper Emici Beyaz Dokuma Silme-Silgi Bezi'ni hemen satın almak için tıklayınız!
Orasil Silgi Bezi: Süper...
Available
Ürün

Orasil Silgi Bezi: Süper Emici Beyaz Bez 40*40 ( 10 Kg)

189,45 ₺
Orasil silme-silgi bezi temizlik ürünleri olarak kullanılmaktadır. Silgi bezleri genelde sanayi,gıda, kimya, oto tamir ve boya sektöründe tercih edilmektedir.  Orasil Süper Emici Beyaz Dokuma Silme-Silgi Bezi'ni hemen satın almak için tıklayınız!
Orasil Silgi Bezi:...
Available
Ürün

Orasil Silgi Bezi: Overloklu Havlu Temizlik Bezi (38x38 cm)

39,90 ₺
Orasil Silgi Bezi: Overloklu Havlu Temizlik Bezi havlu sanayi de banyo, mutfak gibi yerlerde hem temizlik bezi olarak hem de kurulama bezi olarak kullanılmaktadır. Overloklu Havlu Temizlik Silme-Silgi Bezi'ni hemen satın alın!
Orasil Silgi Bezi: Süper...
Available
Ürün

Orasil Silgi Bezi: Süper Emici Beyaz Penye Bez 40*40 (1 Kg)

35,90 ₺
Orasil Silgi Bezi: Süper Emici Beyaz Penye Bez 40*40 (1 Kg) yıkanmış pamuklu temizlik bezidir. 40x40 ölçülerinde satışa hazır olacak şekilde 1 kg'luk presleniştir. Hassas temizlik isteyen alanlarda kullanılır. Yüksek emici Orasil Süper Emici Beyaz Penye Silme-Silgi Bezi hemen satın alın!
Orasil Silgi Bezi: Süper...
Available
Ürün

Orasil Silgi Bezi: Süper Emici Beyaz Penye Bez 40*40 (5 Kg)

116,40 ₺
Orasil Silgi Bezi: Süper Emici Beyaz Penye Bez, pamuklu beyaz penye temizlik silme-silgi bezi yaklaşık 40x40 cm ölçülerinde satış ve servise hazırdır. Orasil Silgi Bezi: Süper Emici Beyaz Penye Bez, hassas temizlik isteyen alanlar, kimyasal temizleme için uygundur.  Orasil Silgi Bezi: Süper Emici Beyaz Penye Bezi hemen satın al!
Orasil Silgi Bezi: Süper...
Available
Ürün

Orasil Silgi Bezi: Süper Emici Beyaz Penye Bez 40*40 (10 Kg)

211,60 ₺
Orasil Silgi Bezi: Süper Emici Beyaz Penye Bez pamuklu beyaz penye temizlik silme-silgi bezi yaklaşık 40x40 cm ölçülerinde satış ve servise hazırdır. Süper Emici Beyaz Silme-Silgi Bezi, hassas temizlik isteyen alanlar, kimyasal temizleme için uygundur.  Orasil Silgi Bezi: Süper Emici Beyaz Penye Bezi hemen satın al!
Mikrofiber Havlu Temizlik...
Available
Ürün

Mikrofiber Havlu Temizlik Silme-Silgi Bezi (32X32)

48,40 ₺
Mikrofiber Havlu Temizlik Silme-Silgi Bezi 32x2 ölçüsünde ve 10 adettir. Mikrofiber Havlu Temizlik Silme-Silgi Bezi yüksek emici, pratik ve genel temizlik için kullanılmaktadır. Mikrofiber Havlu Temizlik Silme-Silgi Bezi hemen satın al!
Toplam 59 üründen 1-24 arası gösteriliyor