Temizlik Ürünleri

Orasil İnce Uçlu Dar Yersil...
Available
Ürün

Orasil İnce Uçlu Dar Yersil 40-50 Cm

6,12 ₺
Orasil İnce Dar Yer Sileceği ıslak zeminleri temizlemenizde en büyük yardımcınızdır.  Temizlik için ihtiyacınız olan gereçleri Vizyonshop'tan sipariş verin anında kargolansın!
Orasil Plastik Çek Çek Yer...
Available
Ürün

Orasil Plastik Çek Çek Yer Sileceği 40 - 50 Cm

7,36 ₺
Orasil Plastik Çek Çek Yer Sileceği yer ve yüzey temizlemenizde en büyük yardımcınızdır. Islak zeminlerde suyu kolaylıkla çekmenize yardımcı olur.  Temizlik için ihtiyacınız olan gereçleri Vizyonshop'tan sipariş verin anında kargolansın!
Orasil Yer ve Yüzey...
Available
Ürün

Orasil Yer ve Yüzey Temizleyici Islak Mop Yedek 350 Gr

10,06 ₺
Orasil Islak Mop Yedek 350 Gr suya dayanlıklı zeminler için temizlikte ideal yer temizleyici paspastır. Püskülleri ile daha iyi su çeker ve üstün temizlik sağlar. Hemen bir Islak Mop Yedek siparişi ver!
Orasil 80 Cm Nemli Yer ve...
Available
Ürün

Orasil 80 Cm Nemli Yer ve Yüzey Temizleyici Yedek Mop

9,69 ₺
Temizliğiniz için tercih edeceğiniz Orasil 80 Cm Nemli Yedek Mopu aparatınıza kolayca takıp temizliğinizi yapabilirsiniz. İşiniz bittikten sonra temizleyip, kurulayıp daha uzun ömürlü kullanım sağlarsınız. Tüm temizlik malzemeleri için en doğru adres Vizyonshop.com! Hadi hemen şimdi sipariş ver!
Orasil 50 Cm Nemli Yer ve...
Available
Ürün

Orasil 50 Cm Nemli Yer ve Yüzey Temizleyici Yedek Mop

6,04 ₺
Nemli moplar, ofis, iş yeri ve ev temizlik ürünlerinin vazgeçilmezlerindendir. 50 Cm Nemli Mop Yedek nemli ve yumuşak dokusuyla tozları kolayca toplayarak temizlik işinizi kolaylaştıracak. Şimdi sipariş verin anında kargo!
Orasil Dar Metal Kıskaç Pas...
Available
Ürün

Orasil Dar Metal Kıskaç Pas Pas Komple Takım

24,97 ₺
Dar Metal Kıskaç Pas Pas Komple Takım kalabalık mekanlar okul, hastane, işyerleri gibi sık kullanılan alanlar için rahat kullanılabilen bir üründür.  Anında kargo fırsatını kaçırma!
Toplam 15 üründen 1-15 arası gösteriliyor