Mikrofiber Havlu Temizlik Silme-Silgi Bezi

mikrofiber havlu bez

Mikrofiber Havlu Temizlik Silme-Silgi Bezi yüksek emici, pratik ve genel temizlik için kullanılmaktadır.

Mikrofiber havlu bezler hem iyi toz alır, hem ağırlığının 7 ila 10 katı fazla su emer. Araba kurulama, toz alma, cam silme, cila uygulama gibi işlemlerde kullanmanız için idealdir. Vizyonshop temizlik ürünlerinde istediğiniz boyda, pakette bulabilirsiniz.

Ultra yumuşak malzemeden üretilmiştir ve çizik bırakmadan temizler.

Ultra yumuşak ve yüksek düzeyde emici mikrofiber temizlik bezleri, pencereleri, mutfak gereçlerini, arabaları veya diğer hassas yüzeyleri temizlemek için idealdir.

Yüksek emiciliğe sahiptir.

Aşındırıcı olmayan temizlik bezleri, tiftik veya iz bırakmadan tezgahtan, masalardan ve tüm yüzeylerden suyu anında emebilir. Tezgahlardan, ev aletlerinden mutfaklara, banyolardan, aynalardan ve daha aklınıza gelebilecek tüm eşya ve yüzeylerden su ile ya da su kullanmadan temizleyin. Eviniz pratik bir şekilde pırıl pırıl olacak.

Çok yönlü temizlik sağlar.

Bu birinci sınıf mikrofiber havlular aynı zamanda kokmayan, mikrodalga fırından, tabaklardan, tencerelerden veya tavalardan yağ ve kalıntıları zahmetsizce çıkaran mükemmel bulaşık bezleridir.

Bununla birlikte, gümüş eşyalardan ve bardaklardan kolayca çıkaran ve mutfağınızı lekesiz bırakan müthiş silgi bezleri performansıyla sizi şaşırtacak.

Yeniden kullanılabilir ve uzun ömürlüdür.

Bu mikrofiber havlular, güçlendirilmiş kenarlara sahip olmakla birlikte yüksek kaliteli dikişlere sahiptir, dayanıklıdır ve yüzlerce kez yıpranmadan yıkanabilir. Hafif, süper emici ve çabuk kuruyan ürünlerdir. İşlevsel silme bezleriyle pratik temizliğinizin keyfini çıkarın.

Mikrofiber temizlik bezi sıradan bezlere kıyasla harika bir su emme özelliğine sahiptir. Bu nedenle sileceğiniz alan ya da eşya ne kadar ıslak olursa olsun mikrofiber temizlik bezi ile hızlıca kurur, suyu hızla emebilir, maksimum etkisini gösterebilir ve yeniden yeni görünebilir! Yüzlerce kez yeniden kullanılabilir ve bu sayede para tasarrufu sağlar.

Yumuşak yapıya sahip, aşındırıcı olmayan temizlik bezi eşya ve yüzeylerinizi çizmez, boyayı, kaplamaları veya diğer yüzeyleri çizmeden güvenli bir temizlik sağlar. Küçük toz ve parçacıkları iz bırakmadan yakalar.

Mikrofiber havlular, çözülmeyen güçlendirilmiş kenarlara sahip yüksek kaliteli dikişlere sahiptir, dayanıklıdır ve yüzlerce yıkamaya dayanır. Hafiftirler, süper emicidirler ve çabuk kururlar, temizliğinizin keyfini çıkarmak için her gün kullabilirsiniz.

Mikrofiber bezin rengini temizlenecek yere ve kir türüne göre farklı özel kullanımlarını belirtmek için seçebilir, mutfak havlusu, banyo havlusu, yer paspası, araba havlusu, pencere/ayna bezi ve diğer ev havlusu olarak kullanabilirsiniz.

Mikrofiber temizlik bezi ile ev ve ofis temizliğinizi kolaylaştırın. Ürün ya da satış sonrası hizmetle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Ürünümüzü incelemek ve satın almak için tıklayın.

Bir yanıt yazın

Tüm Kategoriler