Orasil Temizlik Bezleri

orasil temizlik bezleri

Gündelik yaşantıda sıkça kullandığımız ve özellikle temizlik konusunda en çok yardımı olan ürünlerden biri de bezlerdir. Hayatımızda pek çok alanda yeri olan bezler pek çok farklı kategoriye ayrılmaktadır. Bez ürünü; silgi bezi, oto temizlik bezleri, emici özellikli bezler gibi başlıklara sahiptir.

Orasil bez olarak amacına uygun en iyi bezleri üretiyoruz. Temizlik bezlerimiz temizliğinizi kolaylaştırmak ve zamandan tasarruf etmenizi sağlamakla birlikte, performansları ile temizliğinizi taçlandırır.

Orasil bez olarak bez çözümlerimizle temizlik işlerinizin kolaylık seviyesini maksimuma çıkarıyoruz. Yüzeylere, çeşitli kimyasal maddelere farklı alanlara, leke ve izlere özel geliştirdiğimiz çözümlerimizle temizlik işlerinizi en pratik hale getiriyoruz.

Selülözik elyaflardan airlaid teknolojisi ile üretilmiş ve süper emici özelliği ve kolay koparılan beyaz ürün Silora Tela Ultra Emici Temizlik Bezi, endüstri, sanayi, üretim ve ev ortamında genel temizlik amaçlı kullanılabilen ve kimyasallarla temizliğe uygun olan silgi bezi, renk vermeyen, emici, ekolojik ve ekonomik eko bez, yağ, pas ve genel temizlik gerektiren işlerde kullanılan ve yaygın olarak kullanılan çiçek sepeti silme bezleri, yivli, girift (iç içe geçmiş) yüzeyler için çok ideal olan çifte taranmış üstübü bez, yüksek emici, pratik, hafif, genel amaçlı silme bezi olan mikrofiber havlu bez, mikro elyaflardan üretilen ve süper emici özelliğe sahip süper emici nonwoven tela bez, mikrofilament teknolojisi ile üretilmiş olup çok yüksek emici özelliğe sahip ve yağ emilimini gerçekleştiren ve suyu emmeyen teknolojinin son örneği ultra emici pedler, farklı işlevlere sahip moplar ve daha bir çok temizlik bez çözümlerimiz ile sizler için temizliği tüm alanlarda kolaylaştırıyoruz. Kaliteli ürünlerimizle temizliğinizden tatmin edici sonuçlar almanızı sağlıyoruz.

Bir yanıt yazın

Tüm Kategoriler