Orasil Süper Soft Beyaz Hassas Kesim Penye Silme Bezi

4.554,00 

Stokta

Orasil süper soft hassas kesim beyaz silme silgi bezleri pamuklu süprem penye ince bezlerden pastal masasında tam olarak 40x40cm net kesilerek üretilmiştir. Orasil hassas kesim süprem pamuklu penye bezlerimiz yumuşak dokulu ve emici bezlerdir.

1 kg Orasil hassas kesim penye bezinde yaklaşık 40 – 45 adet bez bulunmaktadır.

  • Bu ürün kargoya 2-3 iş gününde teslim edilir.
  • 9 aya varan taksit fırsatı ve havale seçeneği!
  • Sorunsuz ve Kolay bir şekilde İade & Değişim yapabilirsiniz.
Kategoriler: , , Etiket: , , , ,

Orasil hassas kesim silme silgi bezleri pamuklu süprem penye ince bezlerden pastal masasında tam olarak 40x40cm net kesilerek üretilmiştir. Orasil hassas kesim süprem pamuklu penye bezlerimiz yumuşak dokulu ve emici bezlerdir.

Ambalaj: Orasil süper soft hassas kesim beyaz silme bezleri 1200 adetlik yaklaşık 26-27 kg ‘lık muntazam çuvallarda preslenmiş olarak sunulmaktadır. 1 kg Orasil hassas kesim penye bezinde yaklaşık 40 – 45 adet bez bulunmaktadır.

Avantajları: Orasil bezlerimiz standart ambalaj özelliklerinden dolayı stok yönetimi kolaydır, yerden tasarruf ettirir, daha güvenli ve temiz kullanılır, satın alması planlanabilir ve yıl sonunda bez harcamalarınızda kesin olarak tasarruf sağlar.

Nerelerde Kullanılır: Endüstri, sanayi, üretim ve ev ortamında genel temizlik amaçlı kullanılır. Boyutlandırılmış üründür ve firesizdir. Orasil hassas kesim bezi tam olarak boyutlandırıldığı için tüm sanayi sektörlerinde iş ortamında güvenli bir çalışma imkanı sunmaktadır.

Tüm Kategoriler