Orasil Süper Soft Karışık Renkli Penye Silme Bezi 5 Kg

689,70 

Stokta

Orasil Süper Soft Renkli Silme Bezi, pamuklu bez parçalarından yaklaşık 40x40cm boyutlandırılarak üretilmiştir. 1 kg ‘da yaklaşık 35 – 40 adet ince penye silme bezi mevcuttur. Endüstri, sanayi, üretim ve ev ortamında genel ve özel temizlik amaçlı kullanılmakta olup son derece emici beyaz bez tipidir. Yıkanmış üründür.

  • Bu ürün kargoya 2-3 iş gününde teslim edilir.
  • 9 aya varan taksit fırsatı ve havale seçeneği!
  • Sorunsuz ve Kolay bir şekilde İade & Değişim yapabilirsiniz.
Kategori: Etiket: , , , ,

Orasil silme silgi bezleri pamuklu penye bez parçalarından yaklaşık 40x40cm boyutlandırılarak üretilmiştir.

Ambalaj: Orasil Süper Soft Renkli penye silme bezleri boyutlu, şeffaf ambalajda, firesiz olarak preslenmiş 5 kg ‘lık paketlerde sunulmaktadır. 1 kg ‘da yaklaşık 35 – 40 adet ince penye silme bezi mevcuttur. Çuval halinde veya palet ile sevk edilir.

Nerelerde Kullanılır: Endüstri, sanayi, üretim ve ev ortamında genel temizlik amaçlı kullanılır. Boyutlandırılmış üründür ve firesizdir. Orasil bezleri boyutlandırdığı için tüm sanayi sektörü iş ortamında güvenli bir çalışma imkanı sunmaktadır.

Avantajları: Presli ambalajları kolaylıkla istiflenebilir, paletize edilebilir. Bu durum yerden çok ciddi tasarruf sağlar. Raflı veya rafsız stok düzenine uygun ambalajlıdır. Ambalajları sıkıca kapatılmış olup haşarat vs. gibi sorunları engeller. Bezlerimiz standart ambalaj özelliklerinden dolayı stok yönetimi kolaydır, yerden tasarruf sağlar, daha güvenli ve temiz kullanılır, satın alması planlanabilir ve yıl sonunda bez harcamalarınızda kesin olarak tasarruf sağlar.

Orasil Süper Soft Renkli penye silme bezlerimiz yağ, pas ve genel temizlik gerektiren işlerde kullanılan temizlik bezleridir. Yeni pamuklu parça penye bezlerden kesilerek boyutlandırılmış silgi bezleri, raflara uygun olması açısından 5 kg ’lık preslenmiş halde, palet üstünde paketler şeklinde satışa sunulmaktadır.

Orasil Süper Soft Renkli Bezler genel ve özel temizlik amaçlı kullanılmakta olup son derece emici beyaz bez tipidir. Yıkanmış üründür.

Tüm Kategoriler